Дитячий табір

Санаторій "Десна" приймає дітей у літній табір, де діти будуть розміщуватися у двох місних кімнатах з частковими, або з усіма зручностями.

Калорійне п’ятиразове харчування з різноманітним меню доповнює відпочинковий та оздоровчо-лікувальний процес.

До послуг і дітей зал лікувальної фізкультури, укомплектований спецобладнанням та спортивним інвентарем, спортмайданчик з різними гімнастичними снарядами, футбольне поле, волейбольна площадка, сауна з басейном, кіноконцертний зал, бібліотека, ігрова кімната, більярдний зал, дискотека, магазин. Працює пляж санаторію на річці Десна під наглядом інструкторів з плавання.

Щоденно проводяться дискотеки, перегляд самих нових художніх фільмів, влаштовуються різноманітні вікторини, конкурси та змагання, для бажаючих – виїзди на екскурсії по історичних місцях древнього Чернігова, Батурина та інші, кожного заїзду проходять концерти артистів театрів м. Чернігова та області. У адміністратора можна отримати в користування шахи, шашки, нарди. Працює прокат спортивних велосипедів, роликів, самокатів, квадроциклів тощо.

Кожного дня для дітей проводяться цікаві конкурси, вікторини на різну тематику, організовуються різні спортивні змагання та естафети, проводиться батьківський день, свято Івана Купала та інші святкування. Працює танцювальний гурток та гурток "Умілі руки".

Вартість одного дня перебування в таборі – 280 грн.

Загальна вартість дитячої путівки на 21 день  – 5880 грн.

При  придбанні  путівки  терміном  на  21  день  в  номерах   з  усіма  зручностями  знижка 15%

При придбанні путівки терміном на 21 день в номерах з покращеним плануванням знижка 15%Бронювання путівок та більш детальна  інформація за тел. (067) 70-700-70 

Бажаємо  ефективного  оздоровлення  та  приємного  відпочинку!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We noticed that in your browser set the priority of English language, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення